Update.


Jõulud läksid minu jaoks üllatava kiirusega. kuna enamus päevi veetsin ma tööd tehes, ning seda ka 24.detsembri õhtuni. Jõululaupäeva õhtul, kui teised kodudes istusid ja jõulurooga samal ajal sõid, tuli Germo mulle Tallinnasse järgi ning viis Paidesse, kus ma oma järgmised jõulupühad veetsin. 25'nda õhtupoolikul, toimus pisikeses Wabaduse kohvikus, Germo sugulastega jõulupidu. Kohvik oli väga hubane ning tekitas lõpuks minus veidikene jõulutunnet. Kingikottidest leidsin sellel aastal endale uue parka, kuma liblika, Joik'i küünla, palju kommi(as always) ning veel palju huvitavad. Minu üllatuseks tegid mulle kingituse ka Essence  ja Dove päkapikud- suured tänud teile!

Aasta esimese nädalaga on palju juhtunud, nagu näiteks see, et kool algas ja mina olen jälle väga busy õppimisega. Nädalavahetusel suutsin üle pika aja endale palaviku, peavalu ja nohu saada. Terve laupäevase päeva ma ainult aevastasin nii, et pühapäeval olin sunnitud ärkama kell 6 hommikul, sest tugev peavalu ja palavik ei lasknud magada-JUBE!!

Järgmine nädal on mind ootamas Tartu Haigla, sest olen minemas uuringutele-apppiii, kuidas ma seda kardan. Pole ju varem käinud haiglas ÜKSINDA ja suhteliselt võõras linnas. Uuringud kestavad kokku 3-4 päeva, ning hetkel ei oska ma oodata mitte midagi. Loodan, et kõik möödub valutult, kiirelt ja hästi. Ilmselgelt kirjutan sellest hirmutavast kogemusest hiljem ka siia, et kunagi midagi meenutada oleks.

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.