NYX COSMETICS


Palavalt armastatud NYX kosmeetika on lõpuks jõudnud ka minu blogisse!!
Detsembrikuus õnnestus mul võita endale karbitäis nyx'i tooteid, mille üle olin ma väga õnnelik. Tooteid oli kokku nii palju, et pidin tegema valiku: millised anda ära korterikaaslasele, millised panna sahtlisse oma aega ootama, ning millised kohe kasutusele võtta.


Iga päevase lihtmeigi jaoks valisin välja kaks lemmikumat toodet, milleks on:
 3 Steps to sculpt palett(toonis: fair), mis on mõeldud näo kontuurimiseks, highlight'imiseks ja sära andmiseks.
Precision Brow Pencil kulmupliiats(toonis: blonde), millel on kaks otsikut. Lameda otsikuga saab kulmukaart kontuurida ja rullharjaga mugavalt kulmukarvu paigale sättida.

Teised tooted, mida kasutan vaid siis kui tulemas on mõni üritus:
Contour Intuitive värvipalett(toonis: plum & metals). Palettis on 6 lauvärvi, 2 särapuudrit ja üks põsepuna.
Ultimate Shadow Palette lauvärvipalett(toonis: warm rust) sisaldab endas 16 erinevat lauvärvi. Komplektis on nii sametise tekstuuriga värve, täiesti matte, siidiseid, säravad või metalse läikega värve. Toonid jäävad väga pigmentsed ning püsivad kaua.


Liquid Suede Metallic Matte huulevärv(toonis: bella). Punakas metalne huulevärv, mis sobis ideaalselt jõuluõhtuks. Toode püsis terve õhtu väitel huultel nii, et isegi pidev söömine/joomine seda ei häirinud.
Super Cliquey Matte huulepulk(toonides: super red/serpent). Väga tugeva pigmendiga huulepulk, mis jääb huultele kreemjas matina. Õhtu jooksul tuleb pidevalt jälgida, ega värv maha pole kulunud. Huulepulgal on pehme pisarakujuline otsik, millega on mugav huuli kontuurida.


Kas oled NYX kosmeetika tooteid kasutanud? Millised on sinu lemmikud ja milliseid proovida tahaksid?

#notsponsoredpost

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.