Sõbrad.

"Hea sõprus jätab jäädava mälestuse."'

Tänase tähtsa päeva puhul mõtlesin fookusesse tuua oma aegade parimad sõbrannad. Kõik nad on mulle mingis eluetapis olnud väga suureks toeks ja ma olen selle üle siiani väga õnnelik. Mälestusi on tohutult ja tore on neid aeg-ajalt meenutada.
Mõtlesingi küsida sõbrannade käest, et milline on kõige esimene mälestus, mis neil meie sõprusega meenub? Annan kohe etteruttavalt teada, et enamus märksõnu, mis vastati olid väga sarnased ning ma otsustasin panna need üheks vastuseks kokku.


Mida minu sõbrannad vastasid..

Kõige esimesena meenub see, kuidas me bussipeatuses istusime ja lolli juttu ajasime ja siis sa jäid meelega umbes 7 bussist maha 😀 või see, kuidas me otsustasime, et me oleme iseseisvad noored neiud ja on aeg vanematele näidata, et me suudame ise otsustada ehk me ostsime Maximast need 99 krooni maksvad punased high school musicali seljakotid 😀Mu kotil tuli põhi alt ära mingi 3 kuuga.😀😀

❤ Whip my hair video, mida su vend filmima pidi ja kus me pidime naerust püksi tegema, sest no niiiii naljakas oli.

❤ Pea iga kord, kui me Pärnus kokku saime, siis läksime kohe H&M'i ja New Yorkerisse shoppama-haha.

❤ Mäletan seda, kui hakkasime käima 10ndas klassis. Alguses tundusid niii arg ja ma olin ka suht aga siis järsku keemia klassis istusime me koos. Peale seda hakkasime igas tunnis koos istuma ja täiega suhtlema. Meil tekkis see klapp!!  Ja siis oh boyyy, ma mäletan meie mata tunde, kui me ainult naersime aga õpetaja kunagi ei visanud meid tunnist välja. Või siis need mälestused kui käisime koguuuaeg pildistamas.

❤ Kui me väiksemad olime ja igal päev sinu vanaema terrassil pikniku pidasime.

❤ Videod, tantsimine, Jedward, High school musical, Sky Plus'i soovikad ja Kuldne Trio.😂😂

❤ Vahvlite tegemine ja söömine, pildistamine, suitsetamise vastane reklaam, mida kooli jaoks tegime. Aga, kui ma pean valima selle kõige esimese, siis ma arvan, et selleks on kümnendas klassis kooris käimine.

❤ Esimene mälestus seoses meie sõprusega on ühe teatud bändi fännamine, kust tegelikult meie sõprus alguse saigi.

Nagu näha siis paljud mäletavad mind, kui teismelist fännistunud Anetti aga ka põhjusega, kuna just sel ajal oli mul kõige rohkem sõbrannasid, kellega olid meil ühised huvid ning tegemised.
Aitäh Teile!


Eelnv jutt pani mind mõtisklema rohkem sõpruse teemadel. Kui aus olla, siis ma ei mäletagi enam seda aega, kui istusin oma sõbrannaga maha ja lihtsalt nautisin meie lobisemist-kui tema teadis kõike minust ja mina tema elust. See on kurb, sest näen enda pealt väga hästi seda, et keeruline on sõprussidemeid luua ja kedagi usaldada, nii tugevalt, nagu seda teismeeas tegin. Aeg mängib oma rolli ning mina ei teagi, kus kohast alustada- kuidas soojendada suhteid või kuidas leida uusi "minu inimesi"? Kuidas Teiega lood on?

2 kommentaari

  1. Kusjuures, lugedes su blogi, tunnen ma mingisugust "sidet" sinuga, ehk peaksime suhtlema? Ma ei tea! :)

    VastaKustuta

Toetab Blogger.