Külma ilma näonaha hooldus

Käes on aprillikuu lõpp, kuid ikka on meil Eestis enamasti külm.
Külmal ajal aeglustub oluliselt meie rasunäärmete talitlus, mille tõttu muutuvad kõik nahatüübid kuivemaks ning naha kaitseomadused nõrgenevad. Ebameeldivuse ära hoidmiseks tuleb enda jaoks leida sobiv nahahooldus rutiin, mis suudaks niisutada nahka hommikust õhtuni.

Talve keskel tundsin, kuidas minu nahk külmane enam vastu ei pea- nahk punetas ja ketendas ning kosmeetikaga oli ebatasasusi väga raske ära peita. Ei aidanud mind tavalised poest ostetud seerumid ning seetõttu otsustasin vaadata apteegi kosmeetika poole. Valikuks jäi Bioderma Sebium- ja Hydrabio sari, mis olid mõeldud täpselt minu nahale (kuiv, ketendav, rasune, punetav).


Kas teadsite, et külmal ajal tuleb vältida alkoholi sisaldavaid toonikuid/kreeme, sest need kuivatavad nägu veelgi rohkem?
Olin kuulnud, et paljud meigikunstnikud kasutavad Bioderma Sebium H20 näopuhastusvett, mis on mõeldud seganahale, ei sisalda endas alkoholi ning puhastab näost väga hästi meigi ning muu rasu. Sealt ka minu valik tuli, ning olen nüüdseks kasutanud Bioderma näovett juba paar kuud. Toode ei ärrita mu nahka, ega pane seda liigselt punetama, lisaks ei jää nahale tunnet, et oleksin seda just toonikuga puhastanud.


Sügavniisutuseks kasutan Bioderma Hydrabio Rich kreemi, mis on mõeldud väga kuivale ja dehüdreeritud näonahale. Kreem sobib väga hästi allergikutele ning ei tekita komedoone. Kasutan kreemi samamoodi hommikul- meigi aluskreemina ja õhtul peale sügavpuhastust. Juba kuu peale kasutust avastasin, et minu naha seisund on palju paremaks muutunud ning punetavaid vistrike on samuti vähem.


Kindlasti ei saa tervest nahahooldus rutiinist puududa näopuhastusgeel ning selleks valisin endale Bioderma Sebium näopuhastuse vahtgeeli. Geel puhastab õrnalt marrasknahka, piirab rasueritust ja on seebivaba. Mulle meeldib väga see, et geel ei aja silmapiirkonda kipitama ning samuti peale pesu pole tunnet, et nahk tõmbaks kokku või punetaks. 


Milline on sinu näonaha hooldusrutiin külmal ajal ning kas oled varem Bioderma tooteid kasutanud?

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.