Jälle haige & Netflix


Hei sõbrad! Olen juba täpselt nädal aega eemal olnud kooli- ja tööelust, sest suutsin väga haigeks jääda. Eelmine nädal ärkasin tugeva kurguvaluga, mis päeval kujunes välja päris raskeks külmetuseks. Mida päev edasi, seda hullemaks minu olemine läks, kaalusin isegi emosse minekut. Esmaspäeval käisin perearsti juures, ning sain teada, et mul on väga tugev põletik ning pean antibiootikumikuuri läbi tegema. Uskumatu, et ma ka see aasta antibiootikumidest ei pääsenud. Hetkel on minu enesetunne parem, kui välja arvestada pidev köhimine, kohutav peavalu ja see, et ma praktiliselt mitte midagi oma kõrvadega ei kuule välja arvatud pinin, mis ei kavatsegi lõppeda. Hommikul käisin kiirelt ära poes, et end vitamiinidega varustada, mis te arvate kas saan nüüd nädalavahetuseks terveks?


Nädal aega järjest voodis hommikust õhtuni olla on kohutavalt IGAV. Ma valetaksin, kui ütleksin, et ma ei oota tööle minekut sest ausalt, sellest ma lausa unistan. Minu hommikud kodus algavad juba kell 7 sest kaua see haige inimene ikka magada soovib? Panen käima kohe Netflix'i ja hakkan läbi scroll'ima erinevaid filme/sarju. Tavaliselt läheb nii õhtuni, kuni algab Eesti kanalite pealt mõni huvitav sari.
Hea meelega jagan ka teiega paari sarja/filmi mis mulle silma on jäänud:
- To The Bone
-To All The Boys I've Loved Before
- The Kissing Booth
-Ibiza
-Set it Up
-The end of the F***ing world (alguses üli veider)
-Naomi And Ely's No Kiss List
-Sierra Burgess Is a Loser
- The Vampire Diaries (Jah, see tundub võibolla mõne jaoks nagu, mis aastas ma elan eks? aga no ma pole kunagi seda sarja tegelikult näinud, seega ma nüüd siis vaatan.)

  
Seoses eelneva jutuga otsin meeleheitlikult inimest, kes aitaks mind tervise turgutamisega. Mida ma tegema peaksin, et saaksin lahti sellest iga aastasest antibiootikumikuurist?

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.