September

Kõik on uus septembrikuus! Augusti lõpus tekkis idee enda juustega midagi uut teha sest olen oma naturaalsete juustega juba igavik olnud. Minu valikuks sai bayalage värvimine, sest praegu on see päris populaarne ning, kui juus välja kasvama hakkab, siis sulandub see juustega kokku ning pole vaja iga paari kuu tagant juukseid värvimas käia. Juuksuritoolil veetsin lausa 3 tundi ja 15 minutit, mis oli tõeliselt väsitav kuna sõitsin hommikul vara rongiga Pärnusse. Tulemusega jäi väga rahule ja soovitan kõikidele juuksur Gerdat. Pärnus olles veetsin oma viimase suvepuhkuse nädala, käies metsas seenel, nautides suve lõppu ja vihmaseid ilmu.

Nädalavahetusel rõõmustas mind koju tulekuga Germo. Oleme saanud kokku küll iga kahe nädala tagant, kuid igatsus on alati hiigelsuur. Mida aeg edasi seda keerulisemaks läheb meil nädalavahetuste planeerimine- temal pole enam kindlaid aegu, millal koju saab ja minul nii palju vabu nädalavahetusi, sest kool ja töö võtavad oma aja. Koos oldud aja veedame me peamiselt puhates, naudime hullumoodi rämpstoitu, käime kinos või vaatame kodus Netflixi #couplegoals. Üldiselt on ta ajateenistusega väga rahul ja mina väga uhke tema üle.

Septembrist rääkides, algas nüüd minu viimane kooliaasta TMK's ehk loodetavasti lõpetan ma kooli juba suvel. Harjumatu on siduda kooli ja tööd omavahel, kuid lohutan end sellega, et kui ma aasta hakkama sain, siis saan ka edaspidi.
Uue aasta olen enda jaoks mõtestanud veidi teistmoodi ja loodetavasti läheb kõik hästi positiivselt. :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.