Oktoober


Tõeliselt mõnus sügiskuu on kätte jõudnud, sest õue minnes on kõik kohad täis kirevate lehtede lõhna ja see on minu lemmik. Mul vedas tohutult, sest just see nädalavahetus oli minu üks vähestest vabadest nädalavahetustest. Päike soojendas nii tugevalt, et kraade õues oli lausa 18 ja paks parka sai nädalavahetuseks tuppa jäetud. Laupäev algas vara-käisin esimest korda Ilumessil, jalutasime Germoga vanalinnas ja külastasime Karu Talu Šokolaadi, kus ostsime oma lemmikut snickersit. Palju sai jalutatud parkides ja kuna kaamera mul kaasas oli siis sain paar head pilti oravatest, kes uskumatult julged olid. Sellised nädalavahetused panevad mind igatsema aega, kui mul kõik nädalavahetused vabad olid ja me emaga veetsime need metsas jalutades või jookstes. 

Elust nii palju, et kool ja töö hõivavad enamus ajast. Lisaks peaksin endale praktikakohta/võimaliku uut töökohta hakkama otsima, sest juba jaanuaris peaksin uues kohas alustama. Kevad tuleb minu jaoks veel ekstra kiire sest pean tegelema 2 praktikaga, lisaks lõputööga, hiljem selle kaitsmisega ja toimub ka kooli lõpetamine. Seega kui keegi otsib enda ettevõttesse turundus- või sotsiaalmeedia spetsialisti siis kirjutage mulle.

Kogu selle tohutu tuhina kõrvalt mõtlen ma juba, mis saab minuga järgmisel sügisel. Kas minna kooli? Kas puhata?Ma pean jälle kolima?Kuhu järgmiseks?Kus ma raha saan?- neid küsimusi on palju. Germo küll ütleb, et aega on ja las need küsimused olla aga mina tahan ju nii hirmsasti kõike ette planeerida. 


Kuidas teil läheb? Mõtlesin teha hiljem küsimuste&vastuste postituse sest kindlasti on teil mulle küsimusi kõige kohta. Tahate teada, milline on minu elu tegelikult töö ja kooli kõrvalt? kuidas ma raha asjadega hakkama saan?mida ma oma elukohast arvan? või tahate mu suhete/sõprade kohta teada? mida iganes.. kirjutage mulle kommantaaridesse ja kui on piisavalt küsimusi, luban, et teen postituse ära. :)

2 kommentaari

  1. Mäletan mingist vanemast postitusest, et olete Germoga kihlatud. Kui kaua olete enne kihlumist koos olnud ja kas lähiajal on plaanis ka abielluda või pigem ootate hetke, et pidada suurem pidu?

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Kirjutasin sellest uues postituses, võid pilgu peale heita. :)

      Kustuta

Toetab Blogger.