Pulmajuttu


Paljud küsivad minult tihti pulmade kohta - millal?kus?kas üldse? Ausalt öeldes ei mõtle me Germoga veel selle peale. Pulmad on kulukad ja aega nõudvad, ning seda mõlemat meil hetkel pole. Olen ise juba väikesest peale unistanud ilusast valgest kleidist ja uhkest peost aga mida aeg edasi seda ilmvõimatum see paistab (just unistuste pulmad). Tulevikus tahaksime kindlasti Germoga pulmi pidada aga pole kindel veel kas suurelt või pigem omaette. 

Peale kihlumist hakkasin aktiivsemaks Pinterestis, kus avastasin enda jaoks erinevad wedding inspo'd, lisaks vaatasin YouTube'st imelisi pulmavideoid. Nüüdseks olen enam - vähem pildi kokku pannud enda unistuste pulmadest, mida heameelega ka teiega jagaksin.


Kui rääkida teemast, siis minu valikuks oleks maapulm, lihtsalt need teised valikud ei kõneta mind üldse (linnapulm, rannapulm, talvepulm jm).
Pulmad võiksid toimuda suvekuul aga kindlasti mitte liiga palaval ajal. Asukohaks võiks olla maakoht, mis oleks nagu muinasjutu mets (avar, kuid mitte liiga avar). Läheduses võiks olla küün, kus saaks pidu toimuda. Dekoratsioonid oleksid meie pulmas väga tähtsal kohal. Küünlad ilusates purkides on klassika, samuti ka erinevad tulukesed, lilleseaded ja fotosein, mis meie pulmast ei puuduks. Minu kleit võiks olla pikkade käistega, klassikaline valge ja detailne, pigem pikk ja vastu keha. Kingad võimalikult mugavad ja pika kontsaga, et ma kord elus saaksin tunda end pikana.
Samuti tahaksin, et meie külalistele oleks see päev sama eriline, kui meile ja sellepärast soovin ma pakkuda neile võimalikult hubast pidu ja rohkelt tegevusi, et igav ei hakkaks. Toidulaud võiks olla suur ühine, et kõik kõikidega tutvuksid ja suhtleksid. Alkohol meie peolt puuduks täielikult.
 Kindlasti  sooviksin oma pulma fotograafe ja videograafe, kes selle imelise päeva meie jaoks teadvustaksid.

Ühesõnaga võiks pidu olla maalähedane ja armas. On liiga unistav? kindlasi mitte. See kõik nõuaks väga, väga palju tööd, aega ja raha. :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.