Christmas

 Tänavused jõulud olid erilised, sest plaan, kuhu minna ja mida teha, algas meil juba jaanuari lõpul. Otsustasime pühadeks auto rentida ning külastada minu vanemaid ja Germo sugulaste iga aastast jõulupidu. Auto rentimine oli väga hea, kuid kulukas mõte, sest kokku läks meil 2 päeva rendiks natukene vähem kui 100 eurot. Selle eest saime ilusti kõik kingid ja moosipurgid kergelt koju veetud + mugavus.

Meie teekond algas 24nda hommikul, kui Germo läks autole järgi ja mina Ülemistesse viimaseid kinke otsima. Pean mainima, et kinkipakkidega vedas sel aastal tohutult tänu Facebooki loosimistele, sest mul õnnestus saada mõlemale perele midagi, mis sarnaneks nende huvidega. Leian, et peale Miiu postitust hakkasin rohkem jälgima, mida mina kingikoti sisse pistan ja mida teised mulle kingivad. Kindlasti soovitan seda postitust ka teil lugeda, et vältida ebavajalikke pudi-padi kinke.

Pärnus ootasid meid ees igatsevad koduloomad ja laud imemaitsva jõulutoiduga. Seal veedetud aeg oli tore ja igati mugav, nagu mulle meeldib. Külastasime ühe õhtuga ära vanavanemad, sugulased ja valgusefestivali, mis oli imeline. Õhtu lõpetas saun, mandariinid ja jõulufilmid - nii mõnus!

25nda hommikul alustasime sõitu Paide poole. Ilm oli talvele kohaselt lumine, seetõttu otsustasime teha paar peatust, et loodust nautida ja paar pilti klõpsata. Ennem jõulupidu peatusime Germo vanemate kodus, et vahetada kinke ja veidike jutustada. Te ei kujuta ette kui paljude lushi toodetega ma sealt väljusin- nii äge! Jõulupeole kohale jõudes tabas meid tohutu kallistuste voog ja imehea toidulõhn. Ühesõnaga olid meie pühad täis sõitu ja toitu, sellegipoolest on mul väga hea meel selle üle, et sel aastal jõudsime ilusti mõlema pere juurde.

Toetab Blogger.