Soovide nimekiri


Detsembrikuu on käes, mis tähendab seda, et on aeg avalikustada oma selle aasta soovid.


Kirjastus SEIK kalendermärkmiku leidsin enda jaoks mõnda aega tagasi ja see võlus mind totaalselt enda kujundusega. 
Elektriline hambahari on viimaseid aastaid minu nimekirjas jooksvalt olnud. Selle aasta listi panin ma Philips Sonicare DiamondClean'i harja, mis on küll kallis aga usun, et oma hinda väärt. Harjal on mitmeid funktsioone, mis aitavad hambaid puhastada efektiivsemalt.
Viimasel ajal olen märganud end tihendamini Lush'i poodi astumas ja sealseid tooteid imetlemas. Magusad lõhnad on minu lemmikud ja sellepärast sooviksin endale Snow Fairy dušigeeli. Mulle meeldis ka üks parfüüm, kuid selle nime ma kahjuks siiani ei tea,. Koju jõudes on kõik lõhnad oma vahel segunenud ja see kooslus teeb kokku ühe ekstra hea lõhna.
Järgmiseks Palja Porgandi uus retseptiraamat, mis koosneb ainult vegan retseptidest. Ma igatsen uusi maitseid ja tunnen, et porgand suudab mulle midagi uut pakkuda. 
Soojad saapad ja villased sokid - väga vajalikud praeguste ilmadega. Saabastega on üldse väga keerulised lood, sest alles eelmine aasta sain endale uued saapad, kui juba lasevad need vett läbi. Mulle soovitati Timberland'e, mis peaksid olema kvaliteetsed ja soojad, seega vanaemalt ootan ma sinna juurde sokke.
Ja viimaseks sooviksin endale OrganiCup menstruaalanumat, mis on ilmselgelt väga imelik soov vist jõuluvanale esitamiseks?! aga selle eest vajalik asjandus naisterahvale. 
Toetab Blogger.