OLAF Cafe•Resto


Siia kevadisse pühapäeva õhtusse soovin jagada teiega üht restorani soovitust. Nimelt käisime reede õhtul Meriliniga T1 kaubanduskeskuses asuvas OLAF restoranis õhtustamas. Huvitav oli vaadata, et sel hetkel olid enamus restoranid täiesti tühjad ja üksikud inimestest pungil. Restorani saabudes võtsid meid vastu väga lahked teenindajad, kes meie jaoks terve külastuse vältel alati olemas olid. Märkasin enda puhul seda, et olen hindama hakanud klienditeenindajate olemust ja huvi klientide suhtes, mis oli seal restoranis täiesti paigas.

Atmosfäär oli restoranis väga hubane ja skandinaavialik. Natuke nalja tegid meile laudade kohal olevad lambid, mis olid eriti madalal ja teeksid kindlasti pikematel inimestel kaaslase nägemise raskemaks. Samas meeldis mulle väga see, et restoranis istudes ei tekkinud kaubanduskeskuse tunnet, ning saalis oli laialt ruumi, et külastajad ei peaks seljad koos istuma. 


Menüüd käes - oli aeg hakata valima. Enda puhul võin öelda, et mul on alati tohutult raske menüüst midagi välja valida, sest kardan kohati peeni toite proovida. Selle peale ütles Merilin, et võrreldes minuga on tema alati nõus midagi uut proovima. Eks ma liigun ka vaikselt nüüd sellele poole. Kokkuvõtteks jäi minu valikuks kitsepiimajuustu salat ja Merilinil pasta suitsukanaga. Eelooteks toodi meile lauda leivaviilud koos erinevate määretega. Klienditeenindaja tutvustas meile täpsemalt, millega tegu on ning mainis, et leib on neil kohapeal küpsetatud. Tõesti, leiva koorik oli äärtest mõnusalt krõbe ja koos päikesekuivatatud tomati määrdega väga maitsev.

Peatselt saabusid lauda meie road, mis nägid imelised välja. Minu taldrikul olev kombo oli suurepärane. Salati sees olevad marineeritud aedviljad, krõbedad pähklid, soe kitsejuust koos peedi murakamoosiga - imeline!! Toit oli viis punkti viiesti. Merilin jäi samuti oma kanapastaga rahule, kuid annaks pigem neli punkti, kuna tema jaoks oli pasta natukene kuiv. Kõhud saime me mõlemad korralikult täis, mis on peamine. 


Minult on OLAF saanud plusspunktid ja kindlasti külastust väärt. 


Postitus pole sponsoreeritud.

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.