Me kolimeee


2015. aastal jutustasime Germoga omavahel sellest, kui kaua aega läheb, et me lõpuks koos elaksime. Tol hetkel elasime me mõlemad enda vanemate juures ja käisime alles koolis. Mäletan, et olin nutma puhkemas, kui arvutasime välja 3 aastat. Meile mõlemale näis see tohutu pika ajana, sest selle aja jooksul pidime me mõlemad lõpetama kooli (mina kaks korda) ja Germo kaitseväe läbima. Uskumatu on mõelda, et nüüdseks on takistused meie teelt pühitud ja alates augustikuust elame me koos nii, et Germo ei pea enam kuskile minema.

Alustasin kodu otsinguid mitu-mitu kuud tagasi kinnisvara veebilehtedelt ja facebooki gruppidest. Meie kriteeriumiteks oli 2-toaline, avar, odav, renoveeritud. Otsingud olid lootusetud, kuna Tallinna hinnad on kõrged ja sissemaksu hinnad veel jubedamad. Eile õhtul otsustasime Germoga teha meie kohta facebooki kuulutus koos pildiga, et inimestele silma jääda. Meie üllatuseks jagasid väga paljud meie sõbrad ja nende tuttavad meie postitust.

Vähem kui 24 tunniga tuli metsikult palju häid pakkumisi. Näha oli, et inimesed ei jõua tegeleda enda kuulutuste üleslaadimisega, seega saime päris eksootilisi pakkumisi - just hinna ja kvaliteedi suhtes. Hommikuks oli minu messenger umbes ja sõitsin vaatama esimest korterit. Sel ajal kirjutasid mulle veel mitmed inimesed, kelle kirju jooksvalt avasin, nende seast leidsin ühe, mis eriti silma jäi. Jah, see oli see õige! 

Meie uue korteri asukoht on just täpselt selline nagu ma unistasin, meil on kaks ilusat tuba, veranda, väga palju ruumi, loodust ja päikest. Te ei kujuta ette kui õnnelik ja põnevil ma olen, sest juba juuli lõpus saame me asju hakata pakkima ja end uude korterisse sättima.

Peale tänast tunnen ma, et viimaste kuude jooksul on minu soovid täide läinud. Ma olen täpselt seal kohas, kus ma olen tahtnud olla. Ma olen saavutanud oma eesmärgid lõpetades kooli, saades endale erialane töökoht ja nüüd ka uus kodu. Ma olen väga õnnelik ja loodan, et kõik läheb veel paremaks. :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.