Photograph

Heii, heii sõbrad! Seoses kolimisega ja muude toimingutega on viimasel ajal palju sahkerdamist olnud. Me oleme Germoga väga põnevil ja ei jõua augustikuud ära oodata, sest peale kolimise on tulemas kahe nädalane puhkus ja mitmeid üritusi, millest osa võtta. 

Kooli lõpp tõi mulle korraga kuhjaga vaba aega, mille sisustasin kõige meeldivaga, millega varem tegeleda ei jõudnud. Näiteks alustasin juunikuu lõpus treeningutega, mille üle olen ma väga uhke. Trenn oli ja on minu elus siiani väga tähtsal kohal, kuid vahepealne laiskus lõi meie teed lahku. Tänu pikemale pausile oskan ma treenimist rohkem väärtustada, ning tunnen end peale pingutust palju erksamana kui varem. Samuti olen palju aega veetnud enda pere ja sõbrannaga. 

Kindlasti üheks suurimaks uudiseks on see, et alustan septembrikuus Tallinnas uuesti autokooliga. Minu suureks sooviks oleks saada järgmiseks suveks load ja tunnen, et kuna kool on läbi siis saaksin puhtalt töö kõrvalt ainult autokoolile keskenduda. PS! võite minuga kindlasti jagada autokoolide soovitusi + enda kogemusi kooli/sõiduõpetajatega. Senikauaks mõnusat suve! :)


KARDIGAN & PÜKSID - Lindex     PLUUS - H&M     JALANÕUD - Rademar     KOTT - Lindex     PÄIKESEPRILLID - Guess

1 kommentaar

  1. Tallinna autokool Autom! Teoorialoengud on kord nädalas Tallinna Ülikooli hoones ning õpetaja oli väga lahe. Minu sõiduõpetajaks on Georg (perekonnanime hetkel ei tea) ning ta on ka väga tore. Ei lähe pingelises olukorras närvi ning juhendab korralikult. Manuaaliga õpetab tema. Väga soovitan!

    VastaKustuta

Toetab Blogger.